U nedjeljnom susretu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Rijeke su s 1:0 bili bolji od Slaven Belupa. Bila je ovo treća međusobna ovosezonska utakmica ova dva kluba i treća pobjeda Rijeke.

Rijeka je povela izvevši identičnu akciju kao protiv Dinama u četvrtfinalu Kupa. Štefulj je centrirao, a Čolak je dočekao loptu i proslijedio je u suparničku mrežu.

Osim što je asistirao kod uvodnog gola, Štefulj je na drugoj strani spriječio izjednačenje prije kraja poluvremena. Na početku nastavka Raspopović je propustio priliku za 2:0, a u 71. minuti domaćin se približio tri boda nakon što je igrač Slavena Božo Mikulić zaradio crveni karton.

U zadnjih deset minuta Rijeka je propustila tri, četiri sjajne šanse, no ostalo je do kraja minimalnih 1:0.

Zbog subotnjeg kiksa Osijeka, ovom se pobjedom Rijeka vratila na treće mjesto ljestvice.

HT Prva liga, 21. kolo: Rijeka – Slaven Belupo 1:0 (Čolak 33.)